Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Zastřelení policisty

Zastřelení policisty

24. únor 2023, Camaragibe, Pernambuco, Brazílie: Vojenský policista Célio Honorato z praporu Dálniční policie byl zastřelen v centru města, konkrétně v Bairro Novo do Carmelo. Honorato byl v době své vraždy v civilu a projížděl se na motorce. V osudný moment se k němu připojili další dva muži na motorce, z nichž jeden následně policistu zastřelil. Vražda kolegy policejní oddělení velice rozzuřila a k nalezení vrahů nasadila elitní jednotky vyšetřovatelů a zásahových jendotek Vojenské policie. 

Play
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Remaining Time -0:00
Stream Type LIVE
Loaded: 0%
Progress: 0%
0:00
Fullscreen
00:00
Mute
Playback Rate
1

    Komentáře k tomuto příspěvku
    Celkem je zde 5 komentářů

    Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

    Tak co jiného stakym kokotem

    Bez tak ho zabilo to že neměl na motorce helmu Smajlík 34

    treba dať luďom priestor na realizovanie ich tajných túžob a ......zabudol som. Smajlík 37

    Tak co jiného stakym kokotem

    A CO STEBOU TI SPINO CHUDA Smajlík 43 TI MUSIS BIT NA STOPROCENT NESVUJPRAVNI Smajlík 31



    © 2009 - 2025 | Agresori.com
    Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
    Vygenerovano za 69.458 ms

    Upozornění

    Chystáte se vstoupit na stránky s erotickou, sexuální nebo smrtící tematikou, přečtěte si proto prosím pozorně následující instrukce:

    Stisknutím tlačítka 'Souhlasím a potvrzuji výše uvedené' potvrzuji, že

    1. je mi více než osmnáct let a že jsem dosáhl zletilosti

    2. souhlasím s tím, že výše zmíněný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu

    3. takto orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně

    Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 3, opusťte prosím ihned tyto stránky.

    Pokud splňujete tyto podmínky uvedené pod body 1 až 3, jste oprávněni vstoupit.